You are using Internet Explorer 11 or earlier, this browser is no longer supported by this website. We suggest to use a modern browser.

Lokalizacje - Polska

Polska

thyssenkrupp Materials Processing Europe Sp. z o.o.

thyssenkrupp Materials Processing Europe obsługuje ważne rynki Europy Wschodniej z miasta Dąbrowa Górnicza w południowej Polsce. Ta lokalizacja zapewnia bliski kontakt i wyraża jeszcze silniejszą orientację na indywidualną obsługę klientów. Poza thyssenkrupp Materials Processing Europe, firma thyssenkrupp Materials Poland zbudowała tu swoją przodującą w Europie Wschodniej pozycję największego centrum logistycznego i usługowego thyssenkrupp o powierzchni ok. 75.000 m².

Stąd zaopatrywani są klienci w Polsce, Czechach, Słowacji i na Ukrainie w najwyższej klasy płaskie wyroby stalowe. Są one adresowane do grup klientów, którzy mają szczególnie wysokie wymagania odnośnie jakości powierzchni i zgodności wymiarowej wyrobów stalowych. Należą do nich producenci i dostawcy do przemysłu motoryzacyjnego, tłocznie oraz producenci i dostawcy branży AGD.

Założone w 2007 r. centrum serwisowe przetwarza wyroby płaskie ze stali gorącowalcowanej, zimnowalcowanej i powlekanej. Urządzenia do cięcia wzdłużnego umożliwiają - zachowując wysoką jakość powierzchni - cięcie taśm w grubościach od 0,4 do 4,0 mm i szerokościach od 10 do 1.800 mm.

Kontakt
thyssenkrupp Materials Processing Europe Sp. z o.o.

ul. Toruńska 7

41-300 Dąbrowa Górnicza

Polska