Lokalizacje - Willich Coils Taśmy stalowe

Willich

Od wiosny 2020 roku, cała działalność prowadzona wcześniej w naszym byłym zakładzie w Leverkusen została przeniesona do nowego, większego zakładu w Willich. Zakład ten specjalizuje się w usługach dla odbiorców przemysłowych, takich jak producenci profili, mebli i sprzętu.

Z przyjemnością informujemy, że dzięki uruchomieniu nowego zakładu w Willich jesteśmy w stanie zaoferować naszym odbiorcom jeszcze szerszy zakres usług i produktów. Nowoczesny zakład w Willich posiada pięć linii do cięcia wzdłużnego taśm oraz jedną linię do cięcia poprzecznego; mieści się w nim również centrum do cięcia wzdłużnego taśm wąskich, gdzie wykonywane jest nawijanie oscylacyjne w zwojach jumbo. Ponadto, rozszerzyliśmy portfolio produktów w obszarze metali kolorowych.

Dzięki dostępnemu w tym zakładzie centrum do cięcia taśm wąskich jesteśmy w stanie zaspokoić popyt na taśmy o długości, nawet do 25 km. Nowością jest spawarka do stali nierdzewnej, która może spawać wąskie taśmy o grubości do 2 mm.

Dzięki naszym międzynarodowym dostawcom materiałów jesteśmy w stanie w krótkim czasie realizować transakcje spotowe, zwłaszcza dla zastosowań w sektorze przemysłowym. Nasz zespół w Willich chętnie odpowie na Państwa pytania i z przyjemnością doradzi Państwu w wyborze najlepszych produktów i usług.

Kontakt Oddział w Willich

Willich

thyssenkrupp Materials Processing Europe GmbH
Oddział w Willich
Hans-Böckler-Straße 36
47877 Willich
Niemcy

Telefon: +49 2154 496 0

Wyślij e-mail

Philip Stackebrandt, Kierownik oddziału Willich

Mapa dojazdu