Lokalizacje - Mannheim

Mannheim

Dzisiejszy oddział w Mannheim powstał z dawnego Eisen- und Stahlhandel (magazyn blach i profili stalowych). Później znany był jako "Thyssen Stahlunion AG", a następnie jako "Thyssen-Schulte GmbH", zanim w 1994 roku stał się częścią tego, co obecnie stanowi thyssenkrupp Materials Processing Europe GmbH.

Zakład produkcyjny zajmuje powierzchnię 30.000 m² i obejmuje w sumie siedem linii do cięcia wzdłużnego i poprzecznego. Na rozległych powierzchniach magazynowych znajduje się około 50.000 ton materiału w kręgach w różnych gatunkach i o różnych rodzajach powierzchni. Bezpośrednia dostępność tak szerokiej gamy produktów zapewnia maksymalną elastyczność, dzięki której w krótkim czasie można spełnić nawet najbardziej specyficzne wymagania klientów. Ścisłe powiązanie tej lokalizacji z drogami wodnymi, kolejowymi i lądowymi jest dodatkową zaletą pozwalającą na skrócenie czasu dostawy.

Oprócz szerokiej gamy produktów ciętych wzdłużnie, zakład ten dostarcza wiele niestandardowych wyrobów, takich jak indywidualnie dopasowane formaty o małych wymiarach, począwszy od długości 200 mm i szerokości 80 mm. Kolejnym kluczowym zakresem działalności oddziału w Mannheim jest specjalizacja w przetwarzaniu wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Kontakt Oddział w Mannheim

Mannheim

thyssenkrupp Materials Processing Europe GmbH
Oddział w Mannheim
Antwerpener Straße 20
68219 Mannheim
Niemcy

Telefon: +49 621 8032-0

Wyślij e-mail

Bernd Tremmel, Managing Director

Mapa dojazdu