<p>Gotowi do startu</p>

Gotowi do startu

Pomagamy przewozić różne rzeczy. Przemysłowi motoryzacyjnemu i jego dostawcom dostarczamy taśmy cięte i formatki na zamówienie do produkcji elementów karoserii lub komponentów przekładni, układu kierowniczego i zawieszenia, felg oraz oczywiście wycieraczek i szyn foteli.


	<p>Urządzona na nowo</p>

Urządzona na nowo

Dla dobrego samopoczucia w łazience: Zapraszamy do korzystania z naszych materiałów w różnych zastosowaniach w sektorze sanitarnym. Czy to w stylowych systemach prysznicowych, czy w wieszakach toaletowych: stal jest niezbędna w łazience. Pamiętaj o tym, gdy weźmiesz następną kąpiel - w głęboko tłoczonej wannie stalowej.


	<p>Świeży powiew</p>

Świeży powiew

Odpowiednia atmosfera? Może to dzięki klimatyzatorowi. Albo wentylatorom, które wdmuchują świeże powietrze na Wasze hale produkcyjne. Dostarczamy wytwórcom takich urządzeń stal na specjalne zamówienie.


	<p>Zakręć i wygraj</p>

Zakręć i wygraj

Ciągle w koło... Tymczasem nie do pomyślenia jest, aby dzisiejsze gospodarstwa domowe funkcjonowały bez pralek i zmywarek. Dostarczamy do nich niezbędne komponenty, a także elementy lodówek i pozostałego sprzętu AGD.


	<p>Proszę wejść</p>

Proszę wejść

Do środka i na zewnątrz: to zawiasy, które sprawiają, że drzwi są drzwiami. I często są one wykonane z naszej stali, podobnie jak zamki do drzwi, ramy okienne i uchwyty do żaluzji przeciwwłamaniowych.


	<p>Napędzane energią.</p>

Napędzane energią.

Przesiadłeś się już na samochód elektryczny? Dzięki naszemu materiałowi jesteśmy na kursie proekologicznym : czy to w odpornej na zderzenia obudowie akumulatora wykonanej z ultra wysokowytrzymałej stali, czy też w lekkiej karoserii samochodu wykonanej z aluminium. Dostarczamy najwyższej klasy materiał do nowoczesnych pojazdów elektrycznych.